2017-2018 m.m. LMŽ kaimo vietovių mokyklų Respublikinės tarpzoninės futbolo varžybos

Straipsnio data 2018-02-08

Sportas

2018 metų vasario 8 dieną Šventupės sporto bazėje, Ukmergės rajone vyko 2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2003 m. gim. ir jaunesnių) kaimo vietovių mokyklų Respublikinės tarpzoninės futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo 4 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Mūsų gimnazijos komanda pademonstravo nuostabų žaidimą ir iškovojo visas tris pergales. Įveikta Ukmergės rajono Vidiškių pagrindinės mokyklos komanda (4:1), Zarasų rajono Turmanto pagrindinės mokyklos komanda (5:1) ir Rokiškio rajono Juodupės gimnazijos komanda (9:0). Iškovota pirmoji vieta suteikė teisę varžytis stipriausių Lietuvos mokyklų finaliniame 4 komandų etape, kuris vyks kovo mėnesį Jonavos sporto arenoje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas