Kalėdinis merginų salės futbolo turnyras Alytuje

Straipsnio data 2017-12-28

Sportas

2017 metų gruodžio 28 dieną Alytuje vyko Kalėdinis merginų salės futbolo turnyras. Varžybose rungėsi 6 merginų (amžius neribojamas) komandos. MFK „Žalgiris“ buvo jauniausia šiame turnyre. Komandai atstovavo ir 4 mūsų gimnazijos mokinės. Alytuje teko žaisti 5 susitikimus. Įveikėme Alytaus MFK (4:0), Vilniaus FM (1:0), Vilniaus „Kreontas“ (2:0) komandas, tačiau nusileidome Kauno FM „Žara“ (2:4) ir Alytaus SRC (1:3) komandoms. Suskaičiavus taškus iškovojome 3 vietą turnyre. Varžybos vyko puikioje Alytaus sporto arenoje. Komandoms prizininkėms buvo įteiktos atminimo taurės. Apdovanota kiekviena geriausia komandos žaidėja. MFK „Žalgiris“ geriausia komandos žaidėja buvo pripažinta mūsų gimnazijos mokinė Katalina Baranovskytė.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas