2017-2018 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių Respublikinės tarpzoninės futbolo varžybos

Straipsnio data 2018-01-12

Sportas

2018 metų sausio 12 dieną Alytuje vyko 2017-2018 m.m. Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių (2003 m. gim. ir jaunesnių) bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinės tarpzoninės futbolo varžybos. Varžybose dalyvavo 3 komandos, kurios rungėsi rato sistema. Pirmose varžybose mūsų gimnazijos komanda susitiko su Lazdijų rajono Kapčiamiesčio Emilijos Pliaterytės mokykla. Nors ir turėjome didžiulę žaidybinę persvarą, tačiau kartą apmaudžiai suklydome ir pralaimėjome rezultatu 0:1. Antrose varžybose įtikinamai įveikėme Alytaus Piliakalnio progimnazijos bendraamžes (5:0). Suskaičiavus taškus likome 2 vietoje Respublikinėse tarpzoninėse varžybose. Galutinėje įskaitoje likome 5-8 v. Lietuvos mokyklų žaidynėse.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas