Meilės Lukšienės taurės futbolo turnyras

Straipsnio data 2017-05-27

Sportas

2017 metų gegužės 27 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos stadione vyko tradicinis Marijampolio bendruomenės futbolo turnyras. Turnyre dalyvavo trys komandos, kurios rungėsi rato sistema. Pirmose varžybose „Mėgėjai” (Parudaminio ir Rakonių atstovai) įveikė „Amžinųjų studentų” (buvę gimnazijos mokiniai) komandą (6:2). Antrose varžybose „Juventus” (gimnazijos mokytojai, mokiniai ir bendruomenės nariai) įveikė „Amžinųjų studentų” komandą (3:2). Paskutinėse varžybose turėjo paaiškėti turnyro nugalėtojai. Įnirtingoje kovoje „Juventus” įveikė „Mėgėjų” komandą (2:0) ir tapo Marijampolio bendruomenės futbolo turnyro čempionais. Nugalėtojams buvo įteikta gimnazijos įsteigta pereinamoji Meilės Lukšienės futbolo taurė. Absoliučiai geriausias turnyro žaidėjas buvo pripažintas „Juventus” komandos vartininkas. Jam taip pat buvo įteikta geriausio žaidėjo taurė. Tradicinis Marijampolio bendruomenės futbolo turnyras sulaukia daug dėmesio ir žaidėjų susidomėjimo.