Lietuvos mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2017“ Vilniaus apskrities finalinės varžybos

Straipsnio data 2017-05-31

Sportas

2017 metų gegužės 31 dieną LFF stadione, Vilniuje vyko Vilniaus apskrities mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2017“ finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 8 komandos. Ištraukus burtus, pirmose varžybose teko kovoti su Švenčionių Z. Žemaičio gimnazijos komanda. Iškovota įtikinama pergalė (3:0), kuri suteikė galimybę tęsti kovą pusfinalyje. Aikštelėje susitikome su Širvintų L. Stuokos-Gucevičiaus gimnazija ir iškovojome pergalę rezultatu 3:1. Finalinės varžybos buvo be galo įtemptos ir nervingos. Nors pradžioje ir praleidome įvartį, tačiau užsispyrimo dėka pelnėme išlyginamąjį įvartį varžybose su Elektrėnų savivaldybės Vievio gimnazija. Baudinių serijoje sėkmė šypsojosi mūsų komandai (2:1) ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos jaunieji futbolininkai tapo Vilniaus apskrities nugalėtojais, tuo pačiu įgydami teisę grumtis superfinale.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas