Mūsų mergaitės – LMŽ bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinių zoninių futbolo varžybų nugalėtojos

Straipsnio data 2016-12-02

Sportas

2016 m. gruodžio 2 dieną įvyko Lietuvos mokyklų žaidynių bendrojo ugdymo mokyklų mergaičių (2002 m. gim. ir jaunesnių) Respublikinės zoninės futbolo varžybos. Varžybos vyko Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje. Į Respublikines zonines varžybas atvyko 3 komandos, kurios iškovojo pirmąsias vietas savo rajonuose: Vilniaus m. Sirokomlės vidurinė mokykla, Šalčininkų m. J. Sniadeckio gimnazija ir mūsų gimnazijos mergaičių komanda iškovojusi pirmąją vietą Vilniaus rajone. Varžybos vyko rato sistema. Pirmose varžybose Šalčininkų atstovės įveikė Vilniaus komandą (3:1). Pirmasis mūsų susitikimas buvo užtikrintas tiek žaidimu, tiek rezultatu. Įveikta Vilniaus m. Sirokomlės vidurinės mokyklos komanda (8:1). Paskutinėse varžybose sprendėsi pirmosios vietos likimas. Mūsų gimnazijos komanda užtikrintai kontroliavo žaidimą ir iškovojo įtikinamą pergalę prieš Šalčininkų bendraamžes (13:1). Iškovota pirmoji vieta suteikė galimybę tęsti kovą LMŽ bendrojo ugdymo mokyklų Respublikinėse tarpzoninėse varžybose. Šiuo metu jau esame tarp 12 stipriausių Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas