Mūsų gimnazijos mergaitės – Vilniaus rajono futbolo varžybų čempionės

Straipsnio data 2016-11-22

Sportas

2016 m. lapkričio 22 dieną vyko vidurinių mokyklų ir gimnazijų mergaičių (2002 m. gim. ir jaunesnių) finalinės futbolo varžybos. Varžybos vyko Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijoje. Į finalinį etapą atvyko 9 mokyklų atstovai. Pradžioje komandos buvo suskirstytos į 3 grupes po 3 komandas. Grupės varžybose mūsų mergaičių komanda nepaliko vilčių Zujūnų komandai (6:1) ir Nemėžio gimnazijos bendraamžiams (6:0). Užtikrintai iškovota pirmoji vieta grupėje suteikė galimybę kovoti finaliniame 3 komandų etape. Pirmose varžybose įveikėme stiprią Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos komandą (6:0). Antrose varžybose sprendėsi Vilniaus rajono čempiono vardo likimas. Įtemptose ir nervingose varžybose palaužėme Bezdonių komandą (2:0) ir tapome Vilniaus rajono čempionais. Toliau laukia Respublikinės varžybos.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas