Tinklinio turnyras „Lapkričio kirtis 2016“ Paberžėje

Straipsnio data 2016-11-08

Sportas

2016 metų lapkričio 8 dieną Paberžėje vyko pirmasis tinklinio turnyras „Lapkričio kirtis 2016“. Turnyre dalyvavo Marijampolio Meilės Lukšienės, Juodšilių „Šilo“ ir Paberžės „Verdenės“ gimnazijų komandos. Pradžioje vyko mišrių komandų varžybos. Komandą sudarė 3 berniukai ir 3 mergaitės. Mūsų gimnazijos komanda nusileido Juodšilių „Šilo“ gimnazijai (1:2), tačiau įveikė šeimininkų komandą (2:0). Paberžės „Verdenės“ gimnazijos atstovai įveikė Juodšilių „Šilo“ komandą. Galutinėje įskaitoje visos komandos surinko vienodai taškų. Vėliau tinklinio aikštelėje susitiko Paberžės „Verdenės“ ir jungtinė mūsų gimnazijos ir Juodšilių „Šilo“ gimnazijos berniukų komandos. Aikštelėje vyko įnirtinga kova, tačiau šeimininkams teko pripažinti svečių pranašumą (2:0). Po turnyro buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas