Akcija „Padėk miško paukščiams ir gyvūnams“

Straipsnio data 2016-02-02

Akcija Gimnazijos gyvenimas

Kaip ir kiekvieną žiemą, vos tik paspaudžia šaltukas ir iškrenta gausesnis sniegas, mūsų „Lūšiukų“ būrelis mokykloje rengia akciją „Padėk miško paukščiams ir gyvūnams“. Šiais metais akciją organizavome sausio mėnesį. Jos metu mokiniai į mokyklą atnešė maisto miško gyventojams – grūdų, kopūstų, šieno, kruopų ir kitų skanėstų. Surinkus pakankamai pašaro, būrelio nariai išsiruošė į mišką. Ten, kartu su miškininkais, sukalėme ėdžias, pastatėme namelius iš eglišakių kurapkoms. Ėdžias ir pastatytus namelius pripildėme mokinių atneštu pašaru. Šiemet mūsų girininkas Genadijus parodė šerno pėdsakus ir išgulėtą vietą, kur jis, matyt, buvo numigęs. Taip pat matėme stirnų ir kiškių pėdsakus sniege, mokėmės juos atpažinti ir atskirti. Šios akcijos kasmet laukia kiekvienas būrelio narys, nes jos metu ne tik padedama alkaniems gyvūnams, bet ir atrandama, sužinoma kas nors naujo.

JMB  „Lūšiukai“ narės Guoda Taučiutė ir Gabrielė Kaminskaitė