Projektas „Rudens pasaka“

Straipsnio data 2009-10-19

Rudenėlio šventė

2009 m. spalio 19 – 23 d. mokykloje pradinės klasės vykdė mini projektą „Rudens pasaka“. Projekto tikslai: gilinti ir įtvirtinti turimas žinias apie rudens požymius gamtoje, rudens gėrybes; ugdyti vaikų kūrybiškumą, aktyvumą, savarankiškumą, bendravimo kultūrą; turtinti žodyną vaisių ir daržovių pavadinimais; skatinti gamtoje ieškoti grožio.

Likus savaitei iki šventės, kiekviena klasė gavo kvietimus į šventę. Buvo nurodoma rinkti įdomiausias rudens gėrybes ir kurti eksponatus, per dailės ir technologijų pamokas savo darbeliais, piešiniais pasipuošti klases. Mokyklos aktų salėje buvo organizuojama eksponatų paroda. Šventę pradėjo 1 klasės mokiniai ir mokytoja Jelena Ankudovičienė, o baigė – 3 klasės mokiniai ir mokytoja Janina Nastaravičienė.
Spalio 20 dieną mokykloje vykstančia paroda atvyko pasigrožėti Marijampolio vaikų darželis–lopšelis ir Raganiukės teatras su spektakliu „Pelenė“.