Šešėliavimas advokatų įmonėje „Triniti“

Straipsnio data 2015-04-28

Išvykos ir ekskursijos PIT

Balandžio 28 d. IVG klasės mokinės Edita ir Nijolė buvo pakviestos susitikti „Triniti“ įmonėje ir susipažinti su teisininko profesija (buvo vykdomas „Kam to reikia“ projektas). „Jaunojo kolegos dienos“ projekto metu, kurį jau aštuntus metus iš eilės organizuoja jaunimo verslo ir ekonominio švietimo programų lyderė Lietuvoje Lietuvos Junior Achievement, buvo siekiama supažindinti su advokatų darbo aplinka, padėti jaunam žmogui susikurti įspūdį apie šiuolaikinį verslo ir darbo pasaulį bei padrąsinti renkantis profesinį kelią. Mokiniams (buvo dar keturi mokiniai iš kitų gimnazijų) buvo pristatyta visa kontora ir dauguma jos darbuotojų. Administracijos ir personalo skyriaus vadovė Sigita Zakarkaitė papasakojo apie teisininko profesiją, teisės sritis ir nagrinėjamus objektus, susipažindino su kontorai vadovaujančiu partneriu, advokatu Linu Sabaliausku, kuris mielai pabendravo su mokiniais. Vėliau advokatė Paulina pristatė bylą, kurią nagrinėjo, ir paaiškino pagrindinę advokatų veiklą teismo salėje ir už jos ribų. Darbuotojai, su kuriomis merginos bendravo, pasakojo apie savo darbo užduotis. Sužavėjo ne tik advokatų profesionalumas, bet ir nuoširdus bendravimas bei jauki ir graži aplinka.