Lietuvos mokinių būrių rikiuotės konkursas

Straipsnio data 2014-11-28

Šauliai

2014  m. lapkričio 28 dieną Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų bataliono bazėje Alytuje vyko Lietuvos mokinių būrių rikiuotės konkursas. Konkurse dalyvavo 6 komandų atstovai. Karaliaus Mindaugo 10-osios šaulių rinktinės Šalčininkų XI kuopos būriui atstovavo Marijampolio Meilės Lukšienės ir Lietuvos Tūkstantmečio gimnazijų jaunieji šauliai. Visų būrių pasirodymai buvo verti susižavėjimo. Komisijai teko nelengvas uždavinys išrinkti geriausiuosius. Deja, Šalčininkų XI kuopos būrys liko už prizininkų trejeto, bet įgyta patirtis leis geriau pasiruošti kitų metų konkursui. Po konkurso jaunieji šauliai susipažino su Didžiosios kunigaikštienės Birutės ulonų batalionu, dalyvavo ginklų parodoje. Sutikome daug bendraminčių ir visi kartu priėjome prie išvados, kad mūsų atliekami darbai yra be galo vertingi ir naudingi.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas