IT konkurso BEBRAS 2014 rezultatai

Straipsnio data 2014-11-14

„Bebras“

Kasmetinis tarptautinis IT konkursas Bebras vėl sukvietė entuziastus ir atkaklius loginių užduočių mėgėjus parungtyniauti ir pamiklinti savo galveles. Visą savaitę (lapkričio 10-14 d.) įnirtingai buvo šturmuojamas informacinių technologijų kabinetas, kur keliais srautais vyko konkursas. Nors konkurso serveriai ir lūžinėjo nuo gausaus dalyvių iš visos Lietuvos būrio, bet mokiniai kantriai sprendė įdomias užduotis.

Šiemet konkurse dalyvavo 71  mūsų gimnazijos 3-IVG klasių mokinys. Galime pasidžiaugti, kad 36 mokiniai pakliuvo į rajono 30 geriausių. Stipriausi – 8 kl. mokiniai (10 iš 11 mok. pakliuvo į rajono 30-ką) bei IIG kl. (6 iš 8 mok. pakliuvo į rajono 30-ką). Džiaugiamės Mažyliais (3-4 kl. mokiniais), 10 iš 11 dalyvavusių galime pamatyti tarp 30 geriausiųjų rajone.

Sveikiname rajono prizininkus:

I vieta:  Inesa Krasauskaitė, 4 kl., Aleksas Kunigėlis, 8 kl. ir Edvinas Paškel, IIbG kl.

II vieta: Ernest Tarasevič, 4 kl.

III vieta: Agnė Stančik, 4 kl., Guoda Taučiutė, 7 kl., Ilona Raževičiūtė ir  Slavomir Četyrkovski, 8 kl., Vladislav Blaževič, IIaG kl.

Daugiau apie konkursą ir rezultatus galite paskaityti www.bebras.lt

R. Garpuškinienė, informatikos vyresn. mokytoja