Jaunųjų šaulių stovykla Turgeliuose

Straipsnio data 2013-07-01

Šauliai

Šių metų birželio 27 – liepos 1 dienomis Turgeliuose įvyko Vilniaus apskrities Karaliaus Mindaugo šaulių 10–osios rinktinės organizuota stovykla. Joje susirinko šimtas moksleivių iš įvairių Vilniaus apskrities vietovių. Birželio 28 dieną įvyko iškilmingas stovyklos atidarymas, iškelta Lietuvos valstybinė vėliava, skambėjo daug sveikinimo kalbų. Trys mūsų mokyklos jaunieji šauliai iškilmingai pasižadėjo tarnauti Lietuvos valstybei. Stovykla buvo poilsinė, todėl moksleiviai dalyvavo įvairiose rungtyse, žaidė žaidimus. Pažengusieji dalyvavo ir kovinio rengimo pratybose. Stovyklos kulminacija tapo šratasvydžio varžybos. Visi moksleiviai suskirstyti į komandas rungėsi netoliese esančiame miške. Dėkojame Turgelių mokyklai už šiltą priėmimą ir Šaulių sąjungai už organizuotą nuostabią stovyklą.

Saulius Barevičius