Susitikimas su bendruomenės pareigūne

Straipsnio data 2024-05-07

Gimnazijos gyvenimas

Gegužės 7 d. gimnazijos IG – IIIG klasių mokiniai dalyvavo prevencinėje paskaitoje „Prekyba žmonėmis“. Paskaitą vedė Vilniaus r. policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Anželika Rakauskienė. Mokiniai žiūrėjo trumpametražį prevencinį filmą „Viskas bus gerai“. Po filmo peržiūros mokiniai su pareigūne aptarė, kokios yra prekybos žmonėmis rūšys ir verbavimo būdai, kuriuos svarbu atpažinti. Bendruomenės pareigūnė suteikė praktinių patarimų, kaip nepakliūti į prekybos žmonėmis tinklus, kur kreiptis pagalbos ištikus bėdai.

Dėkojame bendruomenės pareigūnei už nuolatinį aktualios prevencinės informacijos teikimą.

Renata Radivilovič, vyresnioji socialinė pedagogė