Edukacijoje „Po stiklu“ – ne tik žinios, bet ir įsimintinos patirtys

Straipsnio data 2024-02-02

Gimnazijos gyvenimas

Vasario 2 d. mūsų gimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Po stiklu“. Čia vaikai ne tik  sužinojo daug įdomių faktų, bet ir  galėjo pamatyti kas gyvena po stiklu: vorai paukštėdos, vieni didžiausių pasaulio tarakonų, šakelėmis apsimetančios gyvalazdės, šimtakojai ir dar keletas kitų. Vaikai sužinojo apie nariuotakojų kilmę, gyvenamą vietą, prisitaikymą gyventi gamtoje ir kitos daug įdomios informacijos. Drąsiausieji net išmoko kaip saugiai ir teisingai paglostyti drakoną ir baltąjį žaltį, rankose laikė tarakoną ir dabar jau žino, kad mūsų visų mylima boružėlė yra nuodinga. Viso šio edukacinio užsiėmimo pagrindinis tikslas  – ne tik supažindinti  vaikus su gyvūnų įvairove, bet ir padėti suvokti, kad kiekviena gyvybė verta pagarbos ir teisės gyventi.

Pradinio ugdymo mokytoja K.Tribockė