Nacionalinis renginys „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ Vilniaus rajone

Straipsnio data 2023-04-27

Sportas

2023 metų balandžio 27 dieną Nemenčinėje vyko Nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ Vilniaus rajono varžybos. Vilniaus rajono gimnazijų mokiniai varžėsi net 7 rungtyse. Mišrios berniukų ir mergaičių komandos dalyvavo tinklinio, krepšinio, futbolo, stalo teniso, biatlono, estafečių ir smiginio varžybose. Suskaičiavus iškovotus taškus Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda iškovojo 2 vietą Vilniaus rajono gimnazijų tarpe. Pritrūko tik kelių taškų iki nugalėtojų vardo. Komandos prizininkės buvo apdovanotos Vilniaus rajono savivaldybės taurėmis ir atminimo diplomais.

Saulius Barevičius, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

img_20230427_131349