Technologijų olimpiada „Kūrybos virusas“

Straipsnio data 2023-03-09

Gimnazijos gyvenimas

Š. m. kovo 9 d. gimnazijoje vyko Vilniaus r. technologijų olimpiada „Kūrybos virusas“. Į mūsų gimnaziją suvažiavo 28 mokiniai ir jų mokytojai iš 26 rajono pagrindinių mokyklų ir gimnazijų.Visi dalyviai gavo mokytojos Alicijos ir mokinių kurtas emblemas, lankstinukus. Atvykusius 8-11 (IIIG) klasių mokinius, mokytojus pasveikino gimnazijos direktorė Jūratė Adrija Šidlauskienė. Daugelis neliko abejingi Emilijos dainai ir 4 klasės mokinių sutartinei. Tris valandas mokiniai piešė, karpė, drožė, klijavo, nėrė, vėlė, siuvo, siuvinėjo, lankstė, maišė ir kepė gimnazijos klasėse. Kol mokiniai triūsė prie savo darbų, technologijų mokytojai aptarė Brandos darbą, atnaujinto ugdymo turinio aktualijas, kūrybinėse dirbtuvėse dekoravo meduolius. Prie kavos puodelio vyko diskusijos, pokalbiai, šiltas bendravimas. Visi dalyviai ir jų mokytojai gavo padėkos raštus už dalyvavimą olimpiadoje, mokinių paruošimą. Vertinimo komisija rinko geriausius, o dalyviai galėjo pasidžiaugti savo darbais, jų įvairove.  Mokinių darbelių paroda džiugina gimnazijos bendruomenę.

Dėkojame visiems bendruomenės nariams už pagalbą ir bendradarbiavimą organizuojant renginį.

Tatjana Paškel, direktoriaus pavaduotoja ugdymui