Bendrojo ugdymo mokyklų berniukų (2006 metų gimimo ir jaunesnių) stalo teniso finalinės varžybos

Straipsnio data 2023-01-24

Sportas

2023 metų sausio 24 dieną Zujūnų gimnazijoje vyko bendrojo ugdymo mokyklų berniukų (2006 metų gimimo ir jaunesnių) stalo teniso finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo aštuonios stipriausios Vilniaus rajono berniukų komandos. Grupių etape Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos berniukai iškovojo dvi pergales ir kartą nusileido būsimiems Vilniaus rajono čempionams iš Mickūnų. Iškovota antroji vieta grupės varžybose suteikė galimybę toliau tęsti kovą dėl 1-4 vietų. Šiek tiek pritrūkus sėkmės mūsų gimnazijos stalo tenisininkams teko tenkintis iškovota ketvirtąja vieta Vilniaus rajono bendrojo ugdymo mokyklų tarpe.

Saulius Barevičius, fizinio ugdymo mokytojas metodininkas

img_20230124_091355