Integruoto ugdymo(si) diena „Žiema. Kūčių ir Kalėdų tradicijos“

Straipsnio data 2022-12-23

Naujametinis karnavalas

Š. m. gruodžio 23 d. gimnazija šurmuliavo: giedojo, repetavo kalbas, kūrė kostiumus, ieškojo tinkamų rekvizitų.

Šią dieną kiekviena klasė gavo užduotį- suvaidinti sceną- improvizaciją iš Kristaus gimimo istorijos (tam jie turėjo dvi valandas ir beribę savo fantaziją). Septintokai vaidino angelo Gabrieliaus apreiškimus Marijai ir Juozapui. IG kl. suvaidino kelionės į Betliejų sceną, o IIG klasės mokiniai pavaizdavo Jėzaus gimimą tvartelyje. Giesme „Glorija“ 5 kl. piemenėliai pasveikino gimusį Jėzų, o aštuntokai papasakojo Trijų Karalių istoriją. IIIG mokiniai pasidalino Kūčių tradicijomis, o šeštokai pristatė eglutės puošimo tradicijos kilmę. Dvyliktokams teko improvizuoti šių dienų Kūčių tema.

Po kūrybiškai pristatytų improvizuotų  scenų, bendrų giesmių visus pasveikino tikybos mokytoja Rasa ir padėkojo už nuostabią gimtadienio dovaną Jėzui.  Tradiciškai pasivaišinę kvepiančiu kisieliumi, kūčiukais ir mandarinais  mokiniai su mokytojais jaukiai pasibuvę klasėse ir palinkėję vieni kitiems jaukių, ramių ir gražių švenčių skubėjo namo laukti kūdikėlio Jėzaus gimimo.

Tatjana Paškel, direktoriaus pavaduotoja ugdymui