Integruota pamoka, skirta Tarptautinei taško dienai

Straipsnio data 2021-09-15

Gimnazijos gyvenimas

Rugsėjo 15 d. vyko integruota lietuvių kalbos ir matematikos pamoka, skirta Tarptautinei taško dienai.

Šios dienos idėja glaudžiai susijusi su vaikiškų knygų autoriaus ir dailininko Peterio Hamiltono Reynoldso knyga „Taškas“, kuri lavina kūrybiškumą ir vaizduotę. Knygoje pasakojama apie mažą mergaitę, kuri nemokėjo piešti, bet, padedama dailės mokytojos, įgavo pasitikėjimo savimi ir pradėjo kurti.

5 klasės mokiniai vertino, kaip atrodo tekstas be taškų, diskutavo apie taško svarbą ir reikšmę tekste, domėjosi radijo taško istorija daugiabučiuose, kūrė prekės ženklą naudodami tašką (arba taškus), žaidė žaidimus. Mokiniai buvo raginami aktyviai klausti savęs, kas mano gyvenime yra svarbiausia, kokie gebėjimai man yra duoti ir kaip aš juos panaudoju.

Lietuvių kalbos mokytoja Daiva Stakišaitienė ir matematikos mokytoja Vaclava Čižiūnienė