PIT. Atvirų durų diena Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre

Straipsnio data 2018-11-08

PIT

Š.m. lapkričio 8 d. mūsų gimnazijos IIG-IG klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų organizuotoje profesinio rengimo centro atvirų durų dienoje.  Mokinius po centro patalpas mielai lydėjo mokytojas Kostas. Vėliau buvo organizuotos veiklos, kurių metu mokiniai galėjo matyti, kaip mokinės  kuria floristines kompozicijas, kaip higieninės kosmetikos kosmetologės  tobulina savo gebėjimus- gražina viena kitą, kaip vyksta masažo pamokos, kaip ant manekenų, o tik vėliau ant savo draugų, žirkles miklina kirpėjai, kaip mažus vaikučius ugdo auklės, kaip siuvėjos kuria drabužius. Susidomėję gimnazistai  klausė jauno abituriento pasakojimo apie fotografijos studijas, pamatė modernias fotografų laboratorijas, kur šalia naujausių technologijų vis dar yra ,,raudonasis“ kambarys, kuriame ryškinamos juostelės Mums parodė kiekvieną centro kampelį, o tada turėjome galimybę aktų salėje pakalbinti kiekvienos profesijos atstovus ir pažiūrėti centro modeliavimo būrelio sukurtą drabužių kolekciją „Kartų /kartu Lietuva“, kurios pagrindinė detalė – žirgelių simbolis. Modeliai puikiai perteikė kolekcijos idėją. Mes, svečiai, džiaugėmės drauge su tarptautinio kirpėjų konkurso laimėtojais, geriausiais savo specialybių mokiniais, jų mokytojais, o Justas ir Aistė dar buvo įtraukti į veiklas ir apdovanoti.

Tikimės, kad šios kelios valandos padės mokiniams, ieškantiems savo gyvenimo kelio.

Tatjana Paškel, technologijų ir chemijos mokytoja