Rudenėlio šventė

Straipsnio data 2012-10-25

Rudenėlio šventė

2012 m. spalio 25 d.

„Toli toli, už devynių daržų, už devynių lysvių, gyveno jo didenybė Žirnių karalius. Turėjo jis daugybę žirnių. Jais buvo užsėti visi laukai, pievos, miškai ir pelkės. Žirnių prikrauta visur: rūsiuose, statinėse, kibiruose, puoduose, puodeliuose ir net šaukštuose… Štai kiek buvo žirnių!“…

Šių metų spalio 25 d. šioje karalystėje „apsilankė“ mokyklos pradinių klasių mokiniai ir jų mokytojos: Salvija Karčiauskienė, Kristina Kutkaitė-Burak, Asta Andrikonienė, Jelena Ankudovičienė. Šventės metu skambėjo eilėraščiai, dainos apie daržoves, vaisius, miško gėrybes, duoną. Padėkos raštais buvo apdovanoti mokiniai, sukūrę originaliausius, gražiausius darbelius Rudens gėrybių parodai, vykusiai spalio 22-25 d.

Kristina Kutkaitė-Burak, pradinio ugdymo vyr. mokytoja