Vilniaus rajono futbolo žaidynių „Golas 2016“ grupių varžybos

Straipsnio data 2016-04-28

Sportas

2016 m, balandžio mėnesį vyko Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių „Golas 2016“ grupių varžybos. Mūsų gimnazijos jaunieji (mokiniai gimę 2003 m. ir jaunesni) futbolininkai varžėsi Juodšilių „Šilo“ gimnazijoje. Balandžio 21 dieną įtikinamai įveikėme Juodšilių šv. Uršulės Leduchovskos gimnazijos komandą (rezultatu 4:0). Balandžio 28 dieną įveikėme Valčiūnų atstovus (rezultatu 1:0) ir nusileidome Juodšilių „Šilo“ gimnazijos bendraamžiams (rezultatu 0:1), nors ir turėjome žaidybinę ir teritorinę persvarą. Suskaičiavus taškus trys komandos surinko vienodai taškų, tačiau blogesnis įvarčių santykis neleido iškovoti pirmosios vietos. Galutinėje įskaitoje likome antri. Vyresniesiems (2000-2002 m. gim.) mokiniams sekėsi geriau. Grupės varžybose susitikome su Rudaminos F. Ruščico gimnazijos komanda. Balandžio 20 dieną pralaimėjome (1:2), tačiau 26 dieną atsirevanšavome (1:0). Susumavus dviejų varžybų rezultatus rezultatas tapo lygus (2:2), todėl teko varžytis pratęsime. Pratęsimas buvo be galo nervingas, tačiau ir čia rezultatas buvo lygus (1:1). Mušant 9 metrų baudinius šaltakraujiškai pelnėme įvarčius ir iškovojome pergalę (2:1). Iškovota pirmoji vieta grupės varžybose suteikė galimybę vykti į finalinį 4 komandų etapą.