Krepšinio 3×3 finalinės varžybos

Straipsnio data 2016-01-14

Sportas

2016 metų sausio 14 dieną Pagirių gimnazijoje vyko kaimo vietovių vidurinių mokyklų ir gimnazijų mergaičių ir berniukų (gim. 1999 m. ir jaunesnių) krepšinio 3×3 finalinės varžybos. Mergaičių varžybose dalyvavo 3 komandos. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mergaičių komanda įveikė Mickūnų gimnaziją (rezultatu 3:0), tačiau nusileido Pagirių gimnazijai ir galutinėje įskaitoje iškovojo 2 vietą Vilniaus rajone. Berniukų varžybose dalyvavo 7 komandos. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos berniukų komanda pateko į mirtininkų grupę kartu su Pagirių, Rudaminos „Ryto“ ir Nemėžio gimnazijų komandomis. Grupės varžybose iškovojome pergales prieš Rudaminos „Ryto“ ir Nemėžio gimnazijų komandas, tačiau nusileidome Pagirių gimnazijai. Iškovota antroji vieta grupės varžybose suteikė galimybę kovoti mažąjame finale dėl 3 vietos. Kovoje dėl 3 vietos įtikinamai įveikėme Maišiagalos gimnazijos atstovus ir džiaugiamės iškovota 3 vieta Vilniaus rajone.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas