Advento popietė 2010 m.

Straipsnio data 2010-12-22

Advento popietė

2010 m. gruodžio 22 d.

Dienoms einant trumpyn ir tamsyn, ieškodami dvasinės šilumos ir labai laukdami Didžiosios Jėzaus gimimo šventės, mokyklos bendruomenė gruodžio 22 dieną šventiškai pasipuošę rinkosi į Adventinę popietę.

„Pats ryškiausias šv. Kūčių nakties žiedas yra Vakarė žvaigždė, kuri visus pakviečia prie stalo. Tegul tą vakarą į Jūsų namus, į Jūsų širdis, į Jūsų delnus prisninga gerumo, meilės, ramybės, jaukios šilumos, kurios užtektų ne tik šventėms, bet ir visam gyvenimui,“- visus susirinkusiuosius pasveikino mokyklos direktorė Jūratė Šidlauskienė. Parapijos kunigas palinkėjo ramybės, gerumo, gerojo Dievo globos. Sklandė pakili nuotaika, ramybė ir gerumo sklidina dvasia. Netikėtai greitai prabėgo laikas ir belieka tik pasidžiaugti popiete, po kurios visi nors trumpam išėjome dvasiškai praturtėję, truputį prisilietę prie paslapties ir nežemiško švytėjimo. Popietės metu norėta, kad nors kiek būtų prisimintos Kūčių vakaro tradicijos, suteikta galimybė visiems kartu pabendrauti, pagiedoti Kalėdų giesmes.

Asta Andrikonienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui