Taip paprasta dalintis gerumu… Lankymasis Prūdiškių socialinės globos namuose

Straipsnio data 2015-12-22

„Aš – bendruomenės narys“ Gimnazijos gyvenimas

2015 m. gruodžio 22 dieną su projekto „Aš-bendruomenės narys“ dalyviais, akcijos „Knygų Kalėdos“ savanoriais bei keliais mokytojais vykome į Prūdiškių socialinės globos namus. Tai jau tradicija tapusi gerumo akcija, kuomet visi gimnazijos mokiniai per technologijų, dailės, informatikos pamokas skirtingomis technikomis gamina Kalėdinius atvirukus, kuriuos, užrašę sveikinimus, įteikia Prūdiškių socialinės globos namų gyventojams linkėdami jaukių, ramių, šiltų šv. Kalėdų. Šiais metais taip pat paruošėme šventinį pasirodymą globos namų gyventojams:  „Knygų Kalėdų“ savanoriai perskaitė pasakojimą apie tikėjimą, meilę, viltį ir taiką, mokytojai pristatė pasirodymą su dainomis ir šokiais, mokiniai gyventojams padovanojo Kalėdinius atvirukus.

Prūdiškių socialinės globos namuose jautėmės labai šiltai ir jaukiai. Būtinai tęsime šią tradiciją ir kitais metais – vyksime pasveikinti socialinės globos namų gyventojų su gražiausiomis žiemos šventėmis. Tikimės savo buvimu šalia suteikėme šiems žmonėms bent dalelę šilumos. Nuoširdžiai dėkojame Prūdiškių socialinės globos namų administracijai ir visiems darbuotojams už šiltą priėmimą ir dovanas.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič