Marijampolio bendruomenės Kalėdinis krepšinio turnyras

Straipsnio data 2015-12-12

Sportas

2015 m. gruodžio 12 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko jau tradiciniu tapęs Marijampolio bendruomenės Kalėdinis krepšinio turnyras. Šiais metais turnyre dalyvavo 3 komandos: Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinių, jungtinė Marijampolio ir Juodšilių bendruomenių ir svečių iš Juodšilių „Šilo“ gimnazijos komandos. Varžybos vyko rato sistema. Turnyro nugalėtojais tapo jungtinė Marijampolio ir Juodšilių bendruomenių komanda, kuri šventė pergales abiejuose susitikimuose. Ypatingai įnirtinga kova vyko su Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinių komanda. Šiose varžybose prireikė ir pratesimo. Antrąją vietą iškovojo Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokinių komanda, kuri įveikė Juodšilių „Šilo“ gimnazijos komandą (rezultatu 79:70). Visoms komandoms buvo įteiktos atminimo taurės ir diplomai.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas