Vidurinių mokyklų ir gimnazijų mergaičių futbolo 5 prieš 5 finalinės varžybos

Straipsnio data 2015-11-17

Sportas

2015 metų lapkričio 17 dieną Nemenčinėje vyko vidurinių mokyklų ir gimnazijų mergaičių (gim. 2001 m. ir jaunesnių) futbolo 5 prieš 5 finalinės varžybos. Varžybose dalyvavo 8 komandos, kurios buvo suskirstytos į 2 pogrupius. Pogrupio varžybose mūsų gimnazijos mergaičių komanda įveikė Kalvelių „Aušros“ gimnazijos (rezultatu 2:1), Nemenčinės Gedimino gimnazijos (rezultatu 3:0) ir Zujūnų vidurinės mokyklos (rezultatu 3:0) komandas. Varžybos su Paberžės „Verdenės“ gimnazijos komanda baigėsi taikiai (rezultatu 1:1). Iškovota pirmoji vieta pogrupio varžybose suteikė galimybę kovoti finale dėl Vilniaus rajono nugalėtojų vardo. Finalinėse varžybose teko pripažinti Nemenčinės K. Parčevskio gimnazijos komandos pranašumą (rezultatu 0:3). Iškovota antroji vieta Vilniaus rajono mergaičių futbolo finalinėse varžybose suteikė galimybę toliau tęsti kovą kaimo vietovių mokyklų Respublikinėse varžybose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros mokytojas metodininkas