Tėvų vedamos pamokos 7 klasės mokiniams

Straipsnio data 2015-11-18

Gimnazijos gyvenimas

Lapkričio 18 dieną 7 klasės mokinės Adrianos mama Natalija pasiryžo vieną pamoką „pasimatuoti“ mokytojo profesiją. Pasiraitojusi rankoves (tiesiogine šio žodžio reikšme), ji kibo aiškinti, kaip maišyti mielinę tešlą, nes septintokai turėjo išmokti gaminti skaniąsias bandeles su dešrelėmis. Mokiniai nebuvo vien tik stebėtojai, jie ir patys kočiojo tešlą, juk pats skaniausias maistas yra, aišku, mamos ir pačių pagamintas. Pašovę bandeles į orkaitę, jie prisiminė teoriją apie konditerijos gaminius, pasidalijo patirtimi, kaip namuose gamina skanėstus bei nekantriai laukė savo kepinių. Laukti ilgai neteko –  netrukus visi gardžiavosi be galo kvapniomis ir gardžiomis bandelėmis. Jeigu norite sužinoti receptuką – kreipkitės į mamą Nataliją, kuriai esame be galo dėkingi už pamoką, bei septintokus. Skanaus.

Kazakevičiūtė, 7 kl auklėtoja