Gera psichikos sveikata – tai laiminga vaikystė, saugi ir ori senatvė

Straipsnio data 2015-10-13

Gimnazijos gyvenimas

2015 m. spalio 13 d. Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko prevencinis renginys, skirtas Pasaulinei psichikos sveikatos dienai paminėti. I-IV G kl. mokiniai klausė Vilniaus Visuomenės sveikatos biuro lektorės psichologės-psichoterapeutės Daivos Žukauskienės paskaitos „Psichohigiena – kitaip paprastas būdas suvaldyti stresą“, mokiniai buvo supažindinti su streso sąvoka, įvairiais stresoriais, kaip jie veikia mūsų psichinę sveikata, mokinosi valdyti stresą.

5-8 kl. lankstė origamius ir iš jų kiekviena klasė kūrė savo psichikos sveikatos medį.

1-4 kl. mokiniai kūrė pasaulį, kuriame visi jaučiasi sveiki ir saugūs. Ant nupiešto lape žemės rutulio  lipdė savo nupieštus žmogeliukus su šūkiu – „Sveikas pasaulis – saugus pasaulis“, diskutavo, kada žmogus jaučiasi saugus, kuo yra svarbi mūsų emocinė būsena.

Reanata Leonavičienė, mokyklos psichologė