Europos kalbų diena

Straipsnio data 2011-09-26

Kalbų diena

2011 m. rugsėjo 26 d. mokykloje praūžė, jau tradicine tapusi, Europos kalbų dienos šventė. Tą dieną mokykloje nevyko pamokos, bet veiklos ir šurmulio netrūko. Štai ką devintokė Greta sakė paklausta apie Europos kalbų dieną: „Šių metų Europos kalbų diena man įsiminė labiausiai, galbūt todėl, kad pasirodymą rengėme su nauja auklėtoja ir pasirodėme neblogai. Kitų klasių šalių pristatymai taip pat labai patiko. Vieni iš jų buvo linksmi, kiti ramūs, bet prasmingi“. Šeštokė Eigintė jai antrino sakydama: „Man irgi labai patiko Europos kalbų diena, nes visiems buvo labai smagu. Šokiai, dainos, susipažinimas su kitomis šalimis tikrai paliko didelį įspūdį. Labai norėčiau, kad tokie renginiai vyktų ir ateityje“. Na, o vaikinai įžvelgė šiek tiek kitokią šio renginio prasmę, nes paklausti kokį įspūdį Europos kalbų diena paliko jiems, kaip didžiausius privalumus jie vardijo nemokamus skanėstus ir pamokų nebuvimą :)

Kad ir kaip bebūtų, labai džiaugiamės, kad ši šventė abejingų nepaliko!

„Mokyklos metraščio“ projektinė grupė