VI-asis Rimanto Turskio futbolo turnyras Bartkuškio pagrindinėje mokykloje

Straipsnio data 2015-05-28

Sportas

2015 m. gegužės 27 dieną Bartkuškio pagrindinėje mokykloje vyko VI-asis praeityje garsaus futbolininko Rimanto Turskio futbolo turnyras. Šiais metais turnyre dalyvavo septynios komandos. Varžybos vyko du kėlinius po dvylika minučių. Turnyre dalyvavo 10 kl. ir jaunesni mokiniai. Vienu metu aikštelėje turėjo žaisti ir viena mergaitė. Pradžioje komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Grupės varžybose mūsų gimnazijos futbolininkai iškovojo dvi pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Dėl geresnio įvarčių santykio tapome grupės nugalėtojais ir, kartu su antrąją vietą grupėje iškovojusia komanda, patekome į keturių komandų finalinį etapą. Finaliniame etape įveikėme Bartkuškio pagrindinės mokyklos komandą (rezultatu 6:0) ir sužaidėme lygiosiomis su Maišiagalos atstovais (rezultatu 0:0). Suskaičiavus visus taškus iškovojome antrąją vietą turnyre. Turnyro organizatoriai apdovanojo visas komandas įvairiausiais prizais. Buvo apdovanoti geriausieji komandų ir turnyro žaidėjai. Puikiai organizuotas turnyras, kuris kiekvienais metais pritraukia vis daugiau dalyvių.