Futbolo žaidynės „Golas 2015‘‘

Straipsnio data 2015-05-18

Sportas

2015 m.  gegužės 5 ir 18 dienomis vyko Vilniaus rajono seniūnijų mokyklų mokinių (gim. 2002 m. ir jaunesn.) futbolo žaidynės „Golas 2015‘‘. Gegužės 5 dieną grupės varžybose mūsų gimnazijos mokiniai įtikinamai įveikė Rudaminos „Ryto‘‘ gimnazijos (rezultatu 4:0) ir Juodšilių „Šilo‘‘ gimnazijos (rezultatu 5:1) jaunuosius futbolininkus. Iškovota pirmoji vieta suteikė galimybę kovoti finalinėse varžybose. Finalinės varžybos vyko gegužės 18 dieną Nemėžio šv. R. Kalinausko gimnazijoje. Pirmoji dvikova su Nemėžio gimnazija baigėsi taikiai (rezultatu 0:0). Antrose varžybose įveikta Nemenčinės komanda (rezultatu 1:0). Mūsų gimnazijos jaunieji futbolininkai tapo Vilniaus rajono čempionais ir įgijo teisę rungtis Vilniaus apskrities finalinėse varžybose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas