Tėvų vedama etikos pamoka 7 klasėje

Straipsnio data 2015-05-08

Gimnazijos gyvenimas

2015 m. gegužės 8 d. vyko tėvų vedama etikos pamoka 7 klasėje „Noriu būti…“, kurioje buvo integruota ugdymo karjerai programa. Inesos Baranovskos mama Edita Baranovska supažindino mokinius su maisto technologo profesija. Mokiniai per praktinį patyrimą susipažino su maisto gamintojo darbo specifika, tyrinėjo, degustavo ir aptarė pateiktus konditerijos produktus. Mama Edita profesionaliai pristatė profesiją, organizavo praktines veiklas ir atsakė į mokiniams ir mokytojai kilusius klausimus. Visi buvo maloniai nustebinti, kad saldainio skonis visai kitoks, kai jį ragauji, tyrinėji, nei tada, kai įsimeti į burną ir suvalgai iš karto. Džiugu, kad mokinių tėvai aktyviai įsitraukia į ugdymo procesą, dalinasi savo patirtimi gimnazijoje. Ačiū Inesos mamai Editai! Nuotraukose akimirkos iš netradicinės ir labai saldžios etikos pamokos.

Zita Prelgauskienė, etikos vyresnioji mokytoja