Pilietinė iniciatyva „DAROM Lietuvai“

Straipsnio data 2015-04-29

Akcija „Darom“

Lietingą balandžio 29 d. rytą su 5 klasės mokiniais vykome aplankyti Marijampolio kaime gyvenančios 91 metų amžiaus Izabelės Kazanauskienės. Kadangi su 5 klasės mokiniais sutarėme dalyvauti projekte „DAROM Lietuvai“, kurio tikslas ugdyti pilietišką ir atsakingą požiūrį į aplinką, mokinių motyvuotą, sąmoningą elgseną, nusprendėme pagelbėti senyvo amžiaus močiutei – sutvarkyti jos gyvenamąją aplinką. Pabendravę su Izabele, mokinai kibo į darbus. Berniukai sukasė lysves, mergaitės sutvarkė gėlyną, sunešė malkas, atnešė močiutei kelis kibirus geriamojo vandens. Nors ir lijo, tačiau tai nesutrukdė mums atlikti gerų darbų. Izabelė labai džiaugėsi mūsų noru padėti ir nuoširdžiai dėkojo mokiniams už pagalbą.

Socialinė pedagogė Renata Radivilovič,

5 klasės auklėtojas Andrius Guzėjus