Grindų riedulio turnyras Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje

Straipsnio data 2015-03-24

Sportas

2015 m. kovo 24 dieną Kalvelių „Aušros“ gimnazijoje įvyko pirmasis Vilniaus rajono mokyklų grindų riedulio turnyras. Turnyre teisėjavo patyrę  teisėjai iš Vilniaus. Varžybose dalyvavo 6-7 klasių mokiniai. Džiugu, kad komandoms atstovavo ir mergaitės. Pirmajame grindų riedulio turnyre dalyvavo trys komandos: Kalvelių „Aušros“ pirmoji ir antroji bei Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komandos. Varžybos vyko rato sistema. Marijampolio atstovai įtikinamai įveikė bendraamžius iš Kalvelių (rezultatu 7:0 ir 7:1) ir tapo turnyro nugalėtojais. Visų komandų atstovams buvo įteikti medaliai ir diplomai, o nugalėtojams ir čempionų taurė. Tikimės ateityje gausesnio komandų dalyvavimo, nes grindų riedulys emocinga ir perspektyvi sporto šaka mokinių tarpe.

Salius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas