Mokytojų diena

Straipsnio data 2011-10-05

Mokytojų diena

Kaip ir kiekvienais metais pamokas vedė vyresniųjų klasių mokiniai, na o mokytojai prisiminė laikus kai dar patys buvo mokiniai dalyvaudami dailės, lietuvių kalbos pamokose. Šią dieną buvo labai smagu, nes pamokos buvo įdomesnės. Buvo juokinga stebėti mokinius įsijautusius į mokytojų vaidmenį ir besistengiančius išdėstyti temą. Po pamokų vyko mokytojams skirtas renginys, kuriame jie vaidino, kūrė vaizdelius bei buvo apdovanoti „Auksiniais žmogeliukais“. Džiaugėmės matydami besišypsančius mokytojų veidus ir manom, kad šventė buvo tikrai vykusi.

Rugilė Andrejevskytė ir Justyna Radikovskaja (6 kl.)

Tai diena, kai mokytojai gali atsipūsti, nes 11-12 klasių mokiniai už juos vedė pamokas, o dešimtokai paruošė „Auksinių žmogeliukų apdovanojimų“ šventę. Pamokos buvo ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Šiandien jie vėl galėjo pabūti mokinių kailyje, o vienuoliktokai ir dvyliktokai – mokytojų vaidmenyje. Vieniems tai patiko, gerai susidorojo su savo užduotimi, kiti suprato, kad mokytojų darbas sunkus ir jiems netinkamas. Po pamokų mokytojai buvo pakviesti į kasmetinę apdovanojimų šventę. Kaip per Oskarų įteikimą, mokytojus pasitiko mokinių aplodismentai, apsauginiai ir televizijų, spaudos atstovai. Pradžioje į salės vidurį buvo iškviesti keturi mokytojai: fizikos mokytojas Irmantas, biologijos mokytojas Karolis, lietuvių kalbos mokytoja Edita ir anglų kalbos mokytoja Dovilė. Konkurso metu buvo išsiaiškinta, kuris mokytojas yra geriausias saldainių žinovas ir geba juos atpažinti užrištomis akimis. Mokytoja Edita – tikra ragavimo „profė“. Į salę periodiškai įsibraudavo įvairių šalių žurnalistai. „Rusijos žurnalistai“ kalbino matematikos mokytoją Laurą, kuri pademonstravo, kiek išmoko rusų kalbos mūsų mokykloje, „Polionijos“ televizija kalbino fizikos mokytoją Irmantą, o „anglų žurnalistai“ apklausė geografijos mokytoją Vytautą. Buvo ir viktorina, ir muzika, ir dainos, ir linksmi vaizdeliai iš mokyklos gyvenimo, o popietės kulminacija – apdovanojimų įteikimas. Kiekvienas mokytojas gavo auksinį žmogeliuką su individualia nominacija. Vyravo šilta atmosfera ir man labai patiko.

Edvinas Paškel, 7b kl.