Krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti

Straipsnio data 2015-03-07

Sportas

2015 m. kovo 7 dieną Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje vyko krepšinio turnyras, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Į varžybas atvyko keturios komandos: Juodšilių U. Leduchovskos vidurinės mokyklos, Juodšilių „Šilo“ , Rudaminos F. Ruščico ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijų komandos. Varžybos vyko rato sistema. Rungtynėse buvo žaidžiami du kėliniai po dešimt minučių. Pirmose varžybose Marijampolio komanda susitiko su Juodšilių U. Leduchovskos vidurine mokykla ir laimėjo rungtynes rezultatu 29:15. Antroje dvikovoje įveikta Juodšilių „Šilo“ gimnazija (rezultatu 33:19). Paskutinės rungtynės buvo labai svarbios, nes jas pralaimėjus net trys komandos būtų surinkusios vienodą taškų skaičių. Džiugu, kad Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komanda įtikinamai įveikė ir Rudaminos F. Ruščico gimnazijos komandą (rezultatu 45:17). Džiaugiamės iškovota pirmąja vieta ir nugalėtojų taure, bei aukso spalvos medaliais.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas