Šeštokų išvyka į teatrą

Straipsnio data 2015-03-20

Išvykos ir ekskursijos

Kovo 20 dieną 6 klasės mokiniai po pamokų išsiruošė į Jaunimo teatrą, kur buvo rodomas spektaklis vaikams „Teatro mašina“. Spektaklis ypatingas tuo, kad jo aktoriai – taip pat mokiniai, tačiau labai profesionaliai vaidinantys. Mokiniai pasirinko labai aktualią šiandien pjesę, kuri pasakoja, kad niekada mašinos nepakeis žmogaus, jokie robotai nesuteiks tiek švelnumo, gerų emocijų, svajonių, kiek gali suteikti žmogus. Visi žiūrovai buvo sužavėti jų vaidybos ir dikcijos, akivaizdu, kad aktoriai ilgai ir kruopščiai repetavo, o jų darbas nenuėjo veltui – vieno didžiausių sostinės teatrų scenoje pasirodyti ne kiekvienam mėgėjiškam teatrui lemta. Mūsų šeštokams tai buvo puikus atkaklaus darbo ir talento pavyzdys.

Džiaugiamės, kad kartu su jais į išvyką keliavo ir studentė Laura, prieš trejetą metų baigusi mūsų mokyklą ir šiuo metu atliekanti čia praktiką.

Edita Kazakevičiūtė, 6 kl. auklėtoja