Želdinukų- oliziukų gamyba darželyje

Straipsnio data 2015-03-13

„Aš – bendruomenės narys“

2015-02-27 dieną darželinukai pakvietė mus į svečius ir sugalvojo labai įdomių veiklų. Visą savaitę Marijampolio vaikų darželio-lopšelio priešmokyklinukai kalba apie profesijas, tad į šį klausimą paprašė ir mūsų projekto narių atsakyti. Dvyliktos klasės mokinės tvirtai apsisprendusios dėl būsimos profesijos, tiksliai atsakė kuo norėtų būtų, o dauguma dešimtokų ir vienuoliktokų dar nežino, kuo labiau norėtų būti. Vaikai labai nudžiugo, kad ir vyresniųjų mokinių tarpe atsirado tų, kurie nori tapti policininkais, agisrininkais ir pasieniečiais. Galbūt, kiek keistai jiems skambėjo tokios specialybės, kaip projektuotojai, statybų inžinieriai, mechanikai, architektai, dizaineriai, robotikai, tačiau sutarėme, kad daugiau apie tai jiems papasakosime, kaip bus mokiniai. Pasikalbėję apie profesijas, visi drauge kibome gaminti želdinukus- oliziukus . Ši veikla mums labai patiko, kadangi mūsų ir darželio auklėtinių fantazija buvo beribė. Oliziukus papuošėme akiniais, ūsais, karūnomis, kaspinais, varlytėmis. Su vaikais sutarėme, kad būtinai ateisime pažiūrėti, kaip užaugs mūsų oliziukų plaukučiai.