Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Straipsnio data 2015-03-10

Kovo 11-oji

Kovo 10-ąją gimnazijos aktų salėje vyko netradicinis Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Netradicinis tuo, kad nebuvo deklamuojamos eilės, nerodoma meninė kompozicija, o mokiniai varžėsi viktorinoje, kurioje buvo šmaikščiai pateikti 25 klausimai, kurių atsakymai susiję su Lietuva: jos miestais, vandens telkiniais, nusipelniusiais lietuvių tautai ir talentingais žmonėmis, gyvūnais ir augalais, gyvuojančiais mūsų tėvynėje. Tarpusavyje varžėsi 3 komandos, sudarytos iš 5- IIG klasių mokinių. Tam, kad atsakytų ir gautų taškus, viktorinos dalyviai turėjo gerokai pasukti galvą, mat klausimai buvo savotiškai  „užkoduoti“ – reikėjo atspėti pateiktas užuominas. Įtampą kėlė dar ir tai, kad už klaidingą atsakymą komanda netekdavo taškų. Po įnirtingos kovos paaiškėjo nugalėtojai- rizikuoti nepabijoję, veržlūs ir visus išmintimi nustebinę Gabrielė, Vakarė, Tomašas ir du Danieliai.  Nuotaika dar pagerėjo, kai buvo įteikti apdovanojimai ir pagyrimo raštai bei Lions klubo narių skirtos pažangumo stipendijos. Renginys baigėsi taip pat netradiciškai: mokiniai ir mokytojai nusipynė tautines trispalves juosteles.