XXV-os Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II turas

Straipsnio data 2015-02-24

Konkursai

2015 m. vasario 24 d. Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje įvyko XXV-os Lietuvos mokinių istorijos olimpiados II turas. Atvyko 36 mokiniai iš įvairių Vilniaus rajono mokyklų. Renginį atidarė gimnazijos direktorė Jūratė Adrija Šidlauskienė, kuri pristatė gimnazijos bendruomenės garbės narę, profesorę, habilituotą humanitarinių mokslų daktarę Ingę Lukšaitę. Garbinga viešnia palinkėjo jauniesiems istorijos mylėtojams pasidžiaugti pačiu istorijos tiriamuoju darbu, kuris teikia daug malonumo. Tuo metu, kai mokiniai atliko užduotis, mokytojai stebėjo literatūrinę – meninę kompoziciją, kurioje remtasi Lietuvos istorijos epizodais, dalyvavo profesorės, habilituotos humanitarinių mokslų daktarės Ingės Lukšaitės paskaitoje „Vytauto Didžiojo gimnazijos 100-metį beminint“, klausė Meilės Lukšienės gimnazijos mokytojos Julijos Ladygienės pranešimo „Mokinių motyvacija: išoriniai ir vidiniai veiksniai“.

Jurgita Dervinienė, istorijos vyresn. mokytoja