Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos futbolo turnyras

Straipsnio data 2015-02-07

Sportas

Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vasario 7 d. vyko jau gražia tradicija tapęs futbolo turnyras, kuriame labai noriai dalyvavo net 4 komandos: Viršuliškių futbolo komanda, Futbolo mokykla „Nikė“, Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokiniai ir Marijampolio bendruomenė, kurią sudarė mokytojai, bendruomenės nariai, tėveliai entuziastai. Burtų keliu komandų atstovai išsitraukė savo varžovus būsimoms varžyboms. Varžybos vyko rato sistema. Jose vyravo sportinis azartas ir geros emocijos. Žiūrovai turėjo galimybę pamatyti gražius derinius ir žaidybinius momentus, gausiais plojimais palaikė komandas. Komandos atkakliai varžėsi dėl pergalės. Komandos laimėtojos buvo apdovanotos diplomais, padėkomis bei nugalėtojų taure. Marijampolio bendruomenės komandos dalyviai ypač džiaugėsi pergale ir į gimnaziją atkeliavusia taure. Futbolo turnyrą lydėjo puiki nuotaika. Dalyviams tai be galo svarbus renginys ne tik sportinių įgūdžių lavinimui, sveikatos stiprinimui, bet ir jų bendravimo gebėjimų ugdymui bei emocinės gerovės palaikymui. Būtina paminėti, kad dalyvių gerbūvis priklauso nuo socialinės integracijos ir įsitraukimo į visuomeninę veiklą, kas skatina jų aukštesnę savivertę ir gyvenimo pilnatvės pojūtį. Dėl šios priežasties į šį futbolo turnyrą yra kviečiami visi Marijampolio gyventojai ir ne tik. Tikimės, kad šią tradiciją tęsime ir toliau, įsipareigojame skatinti sporto organizacijas, bendrojo lavinimo mokyklas, seniūnijas, bendruomenes aktyviau dalyvauti panašiuose renginiuose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas