Draugiškos krepšinio varžybos tarp Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos ir Fabijoniškių vidurinės mokyklos mokytojų komandų

Straipsnio data 2015-01-17

Sportas

2015 m. sausio 17 dieną Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijoje vyko draugiškos krepšinio varžybos tarp jungtinės Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos mokytojų ir darbuotojų ir Fabijoniškių vidurinės mokyklos mokytojų komandų. Rungtynėms teisėjavo didelę patirtį turintis krepšinio teisėjas. Aikštelėje susitiko vienodo pajėgumo komandos. Tik pirmąjame kėlinyje Marijampolio atstovams pavyko atitolti į priekį, tačiau Fabijoniškių vidurinės mokyklos mokytojai greitai prisivijo ir toliau visos varžybos vyko taškas į tašką. Daug kartų keitėsi pirmaujanti komanda. Pagrindinis varžybų laikas baigėsi taikiai, todėl komandoms teko žaisti pratesimą. Ir pratesimo metu vyko lygi kova. Likus žaisti vienai sekundei rezultatas buvo lygus, bet paskutinis Marijampolio komandos metimas buvo taiklus ir pergalę šiose varžybose šventė šeimininkai. Nors varžybos buvo itin emocingos, tačiau rungtynių metu vyravo draugiška atmosfera. Džiugu, kad bendradarbiavimas su Fabijoniškių vidurine mokykla tęsiasi ir ateityje laukia dar ne vienas sportinis iššūkis krepšinio aikštelėje.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas