Apsilankymas operoje „Jonas ir Greta“

Straipsnio data 2015-02-05

Išvykos ir ekskursijos

Vasario 5 dieną būrys I- IIIG kl. mokinių turiningai leido laiką Vilniaus Kongresų rūmuose, kur žiūrėjo pagal brolių Grimų pasaką pastatytą operą „Jonas ir Greta“ (tokią galimybę suteikė ŠMM, kuri padovanojo beveik 300 mokinių iš Pietryčių Lietuvos mokyklų nemokamus bilietus). Kai kas jau buvo susipažinęs su operos žanru, kai kam tai buvo pirmoji pažintis su klasika. Nors ir vaikiškas pasakos siužetas, tačiau mokiniams jis priminė apie žmogiškųjų vertybių svarbą – ne pinigai atneša laimę, ją suteikia gerumas, kurį gauname iš artimųjų ir patys daliname kitiems. Pasiklausę atliekamų arijų, pasibaigus operai, nuoširdžiai visi plojome pagrindiniams aktoriams už tikrai gerą vaidybą. Smagu gauti dovanas, kurios suteikia tiek daug gerų emocijų.

E. Kazakevičiūtė, lietuvių k. mokytoja metodininkė