IIIG klasės metamorfozė Taikomosios dailės muziejuje

Straipsnio data 2015-01-22

Išvykos ir ekskursijos

Žvarbią sausio 22 dieną 14 mokinių iš IIIG klasės lankėsi Taikomosios dailės muziejuje.  Prisiskaitę Adomo Mickevičiaus ir Maironio poezijos, romantiškos nuotaikos apimti, gimnazistai klausėsi edukacinės pamokos organizatorės pasakojimo apie XIX a. tapybos bruožus, apžiūrėjo J. Rustemo paveikslus, skaitė Adomo Mickevičiaus eiles, galėjo pasiklausyti Šopeno lyrinių kūrinių skambesio (deja, niekas šokti taip ir neišdrįso). Visa tai jie dare apsirengę romantizmo epochą atspindinčius drabužius. Merginos buvo tikros damos, pasipuošusios nėriniuotais skėčiais, dėvinčios ilgas, plonyčio audinio sukneles, o vaikinus taip pat sunku buvo pažinti – tikri frakuoti ir skrybėlėti džentelmenai. Labai žavinga metamorfozė ilgam išliks mokinių atminty.