Sportas su darželinukais

Straipsnio data 2015-01-16

„Aš – bendruomenės narys“

2015-01-16 dieną į gimnaziją pakvietėme Marijampolio vaikų lopšelio-darželio priešmokyklinės grupės vaikus. Vaikai, kartu su projekto „Aš – bendruomenės narys“ dalyviais ir 6 klasės mokiniais varžėsi estafečių rungtyse. Išsiskaičiavę mokiniai pasidalino į tris mišrias komandas ir po visų rungčių susumavus rezultatus, dvi pralaimėjusios komandos turėjo daryti pritupimus. Juoko ir azarto pakako visiems! Smagiai pasportavus, vaikai nenorėjo grįžti į darželį, todėl jiems buvo aprodytas muzikos kabinetas. Muzikos mokytojas vaikams leido „pagroti“ visais instrumentais. Labiausiai mokiniams įspūdį paliko galingas būgnų garsas. Įspūdžių pilnomis akimis vaikai sugrįžo į darželius, o mokiniai – į pamokas. Tikimės, kad užsimezgęs bendradarbiavimas su Marijampolio lopšeliu-darželiu padės priešmokyklinukams sėkmingiau ir be baimės pasitikti rugsėjo 1-ąją.

Projekto vadovė Renata Repeikienė.