Respublikinės zoninės kvadrato varžybos

Straipsnio data 2015-01-10

Sportas

2015  m. sausio 10 dieną vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų mergaičių (gim. 2002 m. ir jaunesnių) Respublikinės zoninės kvadrato varžybos. Varžybos vyko Mūsninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje, Širvintų rajone. Aikštelėje susitiko trys komandos: Mūsninkų Alfonso Petrulio gimnazijos, Pravieniškių St. Tijūnaičio pagrindinės mokyklos ir Marijampolio Meilės Lukšienės gimnazijos komandos. Mūsų gimnazijos komanda užtikrintai laimėjo abiejus susitikimus ir iškovojo pirmąją vietą Respublikinėse zoninėse kvadrato varžybose. Antri liko Pravieniškių St. Tijūnaičio pagrindinės mokyklos atstovai. Iškovota pirma vieta suteikė galimybę dalyvauti LMOF kaimo vietovių mokyklų Respublikinėse tarpzoninėse kvadrato varžybose.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas