Tinklinio varžybos Vilniaus rajone

Straipsnio data 2014-12-16

Sportas

2014  m. gruodžio mėnesį Vilniaus rajone vyko mergaičių ir berniukų tinklinio varžybos. Gruodžio 11 dieną Egliškėse šv. J. Bosko vidurinėje mokykloje vyko berniukų (gim. 1998 m. ir jaunesnių) zoninės tinklinio varžybos. Turnyre dalyvavo penkios komandos. Mūsų gimnazijos berniukų komanda įveikė Kalvelių ir Nemenčinės gimnazijų bendraamžius, tačiau nusileido Buivydžių ir Egliškių komandoms. Galutinėje įskaitoje iškovota trečia vieta. Gruodžio 16 dieną mūsų gimnazijos mergaičių komanda dalyvavo Vilniaus rajono finalinėse varžybose Zujūnuose. Mergaičių rezultatai kuklesni. Galutinėje Vilniaus rajono vidurinių mokyklų ir gimnazijų įskaitoje teko tenkintis devinta vieta.

Saulius Barevičius, kūno kultūros vyresnysis mokytojas